تعمیر جک پارکینگ در نازی آباد

تعمیر جک پارکینگ در نازی آبادتعمیر جک پارکینگ در نازی آباد و محله های اطرف از جمله فعالیت های دکتر میم است.نصب،فروش،خدمات وتعمیرات
تعمیر جک پارکینگ در نازی آباد

تعمیر جک پارکینگ در نازی آباد

تعمیر جک پارکینگ در نازی آباد و محله های اطرف از جمله فعالیت های دکتر میم است.

نصب،فروش،خدمات وتعمیرات انواع درب های اتوماتیک در سراسر ایران با پشتیبانی24ساعته توسط متخصیصن دکتر میم

از جمله خرابی های جک پارکینگ میتوتن به موارد زیر اشاره داشت.

شکستگی بازوی جک: چنانچه بازو و یا شفت‌ جک دچار آسیب دیدگی مانند شکستگی یا خم‌شدگی باشد، در این حالت حتما باید این مشکل را به کمک کارشناس تعمیر جک درب پارکینگ حل کنید.

شکستن پایه‌های ابتدایی و انتهایی: این مشکل را شاید خودتان به کمک یک جوشکار بتوانید حل کنید. مثلا چنانچه پایه‌های جک دچار فرورفتگی باشند، می‌توانید آن‌ها را با کمک چکش صاف کنید. سپس از یک جوشکار بخواهید آن‌ها را در جای قبلی‌شان جوش دهد. البته باید نهایت دقت را در جای درست قرارگیری پایه‌ها داشته باشید تا مجدد عملکرد جک مختل نشود.

آثار ضرب‌دیدگی در درب و عدم کارکرد جک: در صورتی که برروی درب آثار شکستگی یا ضرب‌دیدگی مشاهده نمودید به گونه‌ای که جک به درستی کار نمی‌کرد، این امکان وجود دارد که موتور و یا گیربکس جک دچار مشکل باشد. در این حالت نیز نیاز به تعمیرکار پیدا می‌کنید.

شکستن یا دزدیده شدن چشمی: بهتر است چشمی که شکسته است را با احتیاط از جک خارج کنید و یک چشمی نو تهیه کرده و آن را در جای قبلی نصب نمایید. برای نصب چشمی می‌توانید از تعمیرکار کمک بگیرید و یا در صورت امکان خودتان انجام دهید. پیشنهاد می‌شود در هنگام نصب چشمی برق ورودی جک قطع شود.

ضرب‌دیدگی یا سرقت مدار کنترل: در این حالت نیز باید با کمک تعمیرکار ماهر این مشکل را حل کنید. فقط حتما باید برق ورودی جک درب پارکینگ را تا هنگام حضور تعمیرکار قطع کنید. زیرا که احتمال برق‌گرفتگی وجود دارد.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 0