تلفن سانترال دیجیتال پاناسونیک

تلفن سانترال دیجیتال پاناسونیک
تلفن سانترال دیجیتال پاناسونیک

با افزایش جمعیت و افزایش خطوط تلفن، نیاز به ساخت دستگاهی جهت کنترل خطوط تلفن و هدایت تماس ها به مقصد های متعدد احساس گردید. در ابتدا دستگاهی جهت اتصال خطوط تلفن ابداع شد که توسط نیروی انسانی کنترل و هدایت می گردید.

 

این دستگاه در نزدیک ترین محل به منازل و ادارات نصب می شد و تنها کار این دستگاه اتصال خطوط تلفن از یک زوج سیم توسط نیروی انسانی بود.

اما با افزایش تعداد خطوط این دستگاه مشکل شرکت ها و افراد را حل نمی کرد، تا اینکه دستگاه های سانترال وارد بازار شد.

 

دستگاه سانترال می تواند مانند یک مخابرات کوچک داخل سازمان ها، شرکت ها، بیمارستان ها، هتل ها و … با به اشتراک گذاشتن خطوط شهری برای تمام داخلی ها مورد استفاده قرار بگیرد.

 

دستگاه سانترال دارای چند خط شهری و چندین خط داخلی می باشد که می تواند بصورت خودکار و بدون دخالت نیروی انسانی، تماس ها را با توجه به شماره های گرفته شده بین خطوط شهری و داخلی هدایت نماید.

 

سانترال پاناسونیک انواع بسیاری دارد از کم ظرفیت که 3 خط شهری و 8 پورت داخلی به شما می دهد و تا 8 خط شهری و 24 پورت داخلی قابل ارتقاست، تا پر ظرفیت که می تواند تا هزار پورت شهری و داخلی داشته باشد و سانترال تحت شبکه که می توانید

در هر نقطه از دنیا که باشید از سانترال مجموعه خود مثلا در ایران استفاده کنید که این نیاز به بستر اینترنت دارد. و باز هر کدام از این سانترال ها مدل هایی دارند.

 

یکی از پرفروش ترین دستگاه سانترال پاناسونیک کم ظرفیت می توان به سانترال پاناسونیک مدل tes824 نام برد و ظرفیت متوسط، دستگاه سانترال پاناسونیک مدل ns500 خریدار پرشماری در ایران دارد .

 

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل tde600 در حال حاضر پرظرفیت ترین سانترال پاناسونیک می باشد و مناسب برای شرکت ها و اداراتی که بیش از 100 کاربر دارند می باشد .

 

برای  خرید تلفن سانترال و انتخاب درست باید به چند مورد دقت کنید.

 

اول اینکه چند خط شهری دارید و به چند خط داخلی نیاز دارید، توجه داشته باشید سانترالی که خریداری می کنید قابل ارتقا باشد، آینده نگری کنید و به این فکر کنید که اگر خواستید بعدا خط تلفن شهری و یا داخلی اضافه کنید ظرفیت سانترال شما این امکان را به شما می دهد یا خیر.

نیاز شما را چه نوع سانترالی برآورده می کند

به عنوان مثال؛ اگر می خواهید بیشتر از 2 کانال تلفن گویا داشته باشید دستگاه سانترال با ظرفیت بالای پاناسونیک را خریداری‌کنید.

 

 

 

 

 

 


دسامبر 1, 2021 | 5:48 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 0